Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Помер відомий художник Станіслав Волязловський
Название (сокращённое отображение): 
Відійшов у вічність відомий художник Станіслав Волязловський. Працював у стилі, який сам визначив як «шансон-арт», брав участь в роботі об'єднань «Р.Е.П.» та клубу «Тотем»

У Херсоні помер відомий художник Станіслав Волязловський. Про це повідомляють в соцмережах його друзі. Причини раптової смерті поки не називають.

«На даний момент я в Херсоні вирішую питання про похорон. Дуже прошу всіх про фінансову допомогу. Його старенькій матері з її мізерною пенсією це не під силу», — пише Марія Павелко.

Дату церемонії прощання з художником поки не називають.

Реквізти для фінансової допомоги (ПриватБанк):

 4149 4393 0009 2842

Павелко Сергій

Станіслав Волязловський народився 14 жовтня 1971 року в Херсоні. Працював у стилі, який сам визначив як «шансон-арт». Брав участь в роботі об'єднань «Р.Е.П.» та клубу «Тотем». У 2009 році роботи Станіслава Волязловського взяли участь в основному проекті 3-ї Московської бієнале. Проект куратора бієнале Жана-Юбера Мартена став найбільш відвідуваною виставкою в історії Московської бієнале (а також в історії сучасного мистецтва в Росії взагалі), а Станіслав Волязловський на цій виставці виявився єдиним українським учасником. У 2010 році став переможцем міжнародного конкурсу живопису й отримав премію імені Казимира Малевича.

 

Дата і час

20 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9