Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Показ фільму "Жаланаш – пустий берег"
Название (сокращённое отображение): 
22 червня фонд ІЗОЛЯЦІЯ спільно з Міжнародним фестивалем документального кіно про права людини Docudays UA представляють показ фільму Марчіна Саутера "Жаланаш – пустий берег"

22 червня о 19:00 у рамках виставки Павла Макова «Зошит без однієї сторінки» фонд ІЗОЛЯЦІЯ спільно з Міжнародним фестивалем документального кіно про права людини Docudays UA представляють показ фільму Марчіна Саутера "Жаланаш – пустий берег".

Жаланаш – це портове місто на Аральському морі. Це місце між великою водою і широкою пустелею, яке раніше процвітало як важлива ланка радянської економіки, нині є лише тінню своєї колишньої слави. У фільмі Марчіна Саутера Жаланаш – це не лише ландшафт, що викликає у нас емоції, а й понад усе долі людей, які покладали надії та сподівання на це місце між морем і пустелею, а нині думають про свою самотність посеред каркасів кораблів та портових кранів.

 

Дата і час

20 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9