Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Показ фільму «Останній портрет» та дискусія з Женею Моляр
Название (сокращённое отображение): 
У галереї Invogue#ART 20 липня відбудеться показ фільму «Останній портрет». Історія про останні роки життя одного з найвидатніших художників ХХ століття – Альберто Джакометті

20 липня у галереї Invogue#ART у рамках АРТ-ОМКФ відбудеться показ фільму «Останній портрет». 

Історія про останні роки життя одного з найвидатніших художників ХХ століття – Альберто Джакометті. Париж початку 60-х, Джакометті оточений визнанням колег, увагою коханки та ревнощами дружини. Він чахне над своїми доходами та втомився від передбачуваності життя. Спокій він знаходить у компанії Джеймса Лорда, критика, який позує йому для портрета. Запланована робота чекає тижнями, поки вони проводять час разом, обговорюючи мистецтво й роботу на свіжому повітрі міста на Сені.
Одразу після показу відбудеться дискусія з мистецтвознавицею Женею Моляр. Ми поговоримо про творчий шлях Альберто Джакометті, про його роки життя в Парижі та спробуємо зрозуміти в чому саме цінність його робіт і яке відображення вони знаходять у сьогоденні.

Женя Моляр - мистецтвознавиця. Закінчила НАОМА. Досліджує діяльність мистецьких груп та творчі колаборації українських художників. Наразі працює у фонді "Ізоляція" арт-менеджеркою. Дописує у видання Korydor, ArtUkraine, Izin.

Захід відбудеться за підтримки Фонду культурної дипломатії UART.

Початок о 17:00.

 

Дата і час

14 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9