Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Показ фільму «Delirium» І. Подольчака
Название (сокращённое отображение): 
25 липня в PinchukArtCentre відбудеться показ фільму «Delirium» (2013) режисера Ігоря Подольчака в рамках фільмової програми «Коливання і відносність». За жанром стрічка близька до трилера та психологічної драми

PinchukArtCentre запрошує 25 липня о 20:00 на показ фільму «Delirium» (2013) режисера Ігоря Подольчака в рамках фільмової програми «Коливання і відносність».

За жанром близький до трилера та психологічної драми, фільм «Delirium» («делірій» в перекладі з латини - «марення») був знятий за мотивами повісті «Індуктор» українського письменника Дмитра Белянського. Ігор Подольчак знову апелює до заплутаних сімейних саг. Однак, фільм є лише формою для візуалізації відносності всього – від соціуму до індивідуальної самоідентифікації. Делірій – це не лише симптом, а характеристика того, у що трансформувалися культурні сценарії соціальної та індивідуальної комунікації. Фільм здобув перший приз на міжнародному кінофестивалі у Багдаді 2013 року.

Кожна зі складових фільмової програми «Коливання і відносність» розкриває та увиразнює сукупність ідейних наративів повоєнного часу. Соціокультурні зміни, часова віддаленість від моменту створення "Іванни" (реж. В Івченко), "Чарівного голосу Джельсоміно" (реж. Т. Лисиціан) до «Las Meninas» (реж. І. Подольчак) створюють можливість розглянути візуальну складову сюжету та результати роботи сценаристів. Історії пов'язані з культурою повоєнного Львова, безпосередньо (“Іванна”) чи опосередковано (знятий у цьому міському середовищі “Чарівний голос Джельсоміно” чи інспіровані ним “Las Meninas”). Кожен з цих фільмів - виразний зріз ідей свого періоду, його потреб та мови художньої культури, що мала активне застосування та запит у тогочасному суспільстві. Покази відбудуться 25 липня, 8 серпня та 22 серпня.

Куратор програми - співкураторка виставки “Червона книга: радянське мистецтво Львова 80-90-х років” Галина Хорунжа.

 

Дата і час

18 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9