Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Поетичний вечір Айлін Майлз у Києві
Название (сокращённое отображение): 
Центр візуальної культури запрошує на поетичний вечір та презентацію нової збірки Айлін Майлз "Selected Selected / Избранное Избранное", що відбудуться 21 травня. Американська авторка уперше читатиме свої вірші в Києві

Центр візуальної культури, “Політична критика” та перекладацька група “VERBація” запрошують на поетичний вечір та презентацію нової збірки Айлін Майлз "Selected Selected / Избранное Избранное", що відбудеться в неділю, 21 травня, о 19:00.

Збірка поезій "Selected Selected / Избранное Избранное" — це скорочена версія книги Айлін Майлз "New & Selected Poems", що вийшла друком у США 2015 року. Переклад російською виконала поетка та перекладачка Анна Гальберштадт, яка також буде присутня на презентації.
 
Айлін Майлз (Eileen Myles) — поетка та активістка ЛГБТ-руху, авторка двадцяти книжок, включаючи "Afterglow" (мемуари собаки), що готується до друку в США, а також "Cool for You" (Caterpult), "I Must Be Living Twice: New & Selected Poems" та "Chelsea Girls". Айлін — стипендіатка фонду Ґуґґенхайма в категорії нон-фікшн, володарка чотирьох премій Lambda Book Awards, а також Shelley Prize від Poetry Society of America. Живе та працює в Марфі (Техас) і Нью-Йорку. 
 
У 2016 році Майлз отримала грант Creative Capital і премію Clark Prize за досягнення в змалюванні мистецтва в літературних творах. Віднедавна її поезію можна почути й на телебаченні, оскільки вірші Айлін звучать у другому та третьому сезонах серіалу "Transparent", що здобув "Еммі" та "Золотий глобус".

Айлін Майлз уперше читатиме свої вірші в Києві.

 

Дата і час

23 травня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9