Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Пішов з життя український філософ, академік Мирослав Попович
Название (сокращённое отображение): 
Відійшов у вічність доктор філософських наук, професор, академік Національної академії наук України Мирослав Попович. Заслуженого діяча науки, академіка, директора Інституту філософії імені Г. С. Сковороди поховають сьогодні, 13 лютого, у Києві на Байковому кладовищі

Пішов з життя український філософ, академік Мирослав Попович. Про це увечері 10 лютого повідомив у Facebook генеральний директор видавництва «Фоліо» Олександр Красовицький.

«Щойно повідомили, що з нами більше немає Мирослава Володимировича Поповича. Світла пам'ять», – написав він.
Проректор з науково-педагогічної роботи КНУ ім. Тараса Шевченка Володимир Бугров у своєму Facebook написав: «Страшна і сумна звістка - відійшов у засвіти Філософ, Мисленник, Людина, Моральний Авторитет Мирослав Володимирович Попович. Це велика втрата для України. Хай покоїться з миром! Світла пам’ять достойному Вчителю!».
Мирослав Попович - український філософ, академік НАН України, заслужений діяч науки і техніки України, доктор філософських наук, професор, педагог, фахівець в області культурології, логіки і методології науки, історії української культури, директор Інституту філософії ім. Сковороди НАН України, завідувач відділу логіки та методології науки Інституту філософії.
«Сумна звістка – сьогодні відійшов у вічність наш директор, вчитель, філософ, громадський діяч, мудра і добра людина – Мирослав Володимирович Попович. 1930 – 2018… Ціла епоха. Майже століття. Червоне століття. Кривавий вік. Катастрофи, війни і голодомори – крізь шквал буремних подій він проніс свій штандарт людяності, любові і свободи. Про ці чесноти він говорив мужньо, тоді, коли за це можна було постраждати. Разом із іншими дисидентами він створив «Ініціативу Першого грудня», яка стала осередком моральних авторитетів нації. Він є філософом. А філософи – не вмирають, вони назавжди залишаються нашими співрозмовниками у світі ідей. Вічна і світла йому пам'ять!», - йдеться у повідомленні у Facebook Інституту філософії ім. Сковороди НАН України.
Заслуженого діяча науки, академіка,  директора Інституту філософії імені Г. С. Сковороди Мирослава Поповича поховають сьогодні, 13 лютого, у Києві на Байковому цвинтарі.
Про це повідомив журналіст Василь Зоря у Facebook. «За попередньою інформацією, похорон відбудеться на Байковому цвинтарі у вівторок, 13 лютого. Одну з вулиць у Києві перейменують на його честь», - написав Зоря.
Доктор філософських наук  Мирослав Попович народився 12 квітня 1930 року в Житомирі. Протягом життя отримав багато нагород включно з орденом князя Ярослава Мудрого, орденом «За інтелектуальну відвагу» та орденом Почесного легіону. У 2001 році став лауреатом Шевченківської премії.
Мирослав Попович був одним із учасників ініціативної групи «Першого грудня».
 

Дата і час

18 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9