Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Підсилювачі Crown DCІ та гучномовці JBL для першої системи Dolby Atmos™ у Данії
Название (сокращённое отображение): 
Підсилювачі Crown DCІ та гучномовці JBL для першої системи Dolby Atmos™ у Данії

Кінотеатр Cinema Apollon у Датському місті Струер вже давно є символом впровадження найсучасніших і найкращих кінотехнологій. 2013 року Cinema Apollon інсталює свою першу систему об'ємного звуку Dolby Atmos, що підсилюється Crown серії DriveCore Install (DСІ).

Dolby Atmos застосовує новітні технології об'ємного звуку, використовуючи як підвісні гучномовці, так і традиційні акустичні системи для створення надзвичайно реалістичного й усеохоплюючого звукового простору. Для досягнення неповторного враження від перегляду фільму, в систему Dolby Atmos включено 64 гучномовці.

Cinema Apollon є першою компанією, що встановила CP850 Dolby Atmos Cinema Processor в одному зі своїх кінотеатрів.

Під час проектування системи та її налаштування для 180-місного залу компанія LydRommet (місцевий постачальник обладнання Crown та JBL) співпрацювала разом з AVC Kino Digital, що займається театральним дизайном, і з технічною командою Dolby в Лондоні.

Система повинна відповідати критеріям Dolby Atmos, а також забезпечувати максимальні рівні звукового тиску (SPL) кожного гучномовця в інсталяції.

Аналогові підсилювачі Crown DCi у кінотеатрі Cinema Apollon включають моделі DCi 8|300, 4|600 та 4|300. Вони підсилюють весь комплект гучномовців JBL: основні гучномовці JBL ScreenArray® 3732 та сабвуфери 4642A, 42 гучномовці об'ємного звуку 8350 та два сабвуфери JBL4645C для підсилення низьких частот в тиловій частині кінозалу.

Crown DCi були обрані завдяки здатності досягати чистого, потужного звуку, незважаючи на компактний розмір (всього 2 юніта). Флеммінг Б'єрке з компанії LydRommet зазначає: “Технічні вимоги Dolby Atmos становлять 105дБ пікового звукового тиску (SPL) у центральній зоні кінотеатру. Ми впоралися з цим завданням незважаючи на великі розміри залу. Crown DCi  є високоякісними підсилювачами, що ідеально підходять для Dolby Atmos”.

Наразі це перша система Dolby Atmos, встановлена в Данії.

 

Інформацію надано офіційним дистриб’ютором JBL Professional та Crown Audio в Україні CП «КОМОРА»

 

Дата і час

17 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9