Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Під Києвом пройде фестиваль мистецтва поза сценою Osten-Saсken Off-Stage Festival
Название (сокращённое отображение): 
Третій фестиваль мистецтва поза сценою – Osten-Saсken Off-Stage Festival триватиме з 6 по 8 липня під Києвом (стм Немішаєве). Крім театральної програми, куди входить 9 вистав, буде показана музична і кіно програма, працюватиме лекторій і поетична майстерня

З 6 по 8 липня під Києвом (стм Немішаєве) пройде третій фестиваль мистецтва поза сценою – Osten-Saсken Off-Stage Festival. За три дні відбудеться 31 одна подія. Вхід – безкоштовний. Крім театральної програми, куди входить 9 вистав, буде показана музична і кіно програма, працюватиме лекторій і поетична майстерня, а також презентовано нове сучасне кіно і 9 художніх інсталяцій.

Ми вирішили вивести мистецтво зі звичного сценічного середовища, і подивитись, якого ефекту можна досягти. OSTEN-SAСKEN OFF-STAGE FESTIVAL це триденний театральний вікенд в мальовничих природніх декораціях. Всі учасники та глядачі живуть в наметах, готують на спільному багатті і ходять на ранкову йогу.

Локація фестивалю – руїни маєтку графського роду Остен-Сакенів.
Фестиваль надає гостям місце для намету і безкоштовний доступ до всіх подій.

У програмі покази театральних робіт від PostPlayТеатр, Христини Люльченко, Андрія Мая, Олексія Доричевського, Руслана Березового, театру BEDLAM, театру-студії Splash, Чернігівського театру ляльок ім. О. Довженка, Катерини Лук’яненко, перформанси від «No Idea project», Флори Боровик, Вікорії Донець, виступи гуртів  Mavka, Luna Ensemble, лекції від Мирослава Гая, Олега Вергеліса, Аліни Козинської, Ярослави Кравченко,  Олександра Горбачука та кіно програма.

Фетиваль заснований в 2016 році та проходить втретє. Цьогорічний фестиваль має на меті вийти на новий рівень для учасників і гостей. За рік ми здобули новий досвід і будемо його застосовувати. Наша аудиторія, що складається з жителів району і гостей з Києва та інших міст – теж готова до нового мистецтва.

«Нове вміння приходить лише через досвід. Досвід здобувається, коли виходиш із зони комфорту. Підходиш до межі, зазираєш за неї і бачиш тоді новий горизонт.
Цього року ми вирішили винести звичний театр під небо. Якщо попередні роки пропонувались тексти, які підходять під відкритий простір, то зараз ми беремо матеріал, який звик жити у “black box” сцени, або ж взагалі у сценографії штор і диванів» -  Куратор фестивалю, Олексій Доричевський.

 

Дата і час

14 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9