Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Pianoбой виступить в Палаці Україна
Название (сокращённое отображение): 
У Палаці Україна 17 листопада з великим концертом виступить Pianoбой. У програмі - нові пісні, нові музиканти, новий Дмитро Шуров, для якого немає рамок і кордонів та який готує нове яскраве шоу

Українські незалежні артисти нової хвилі рідко виступають у такому пафосному залі, як «Палац Україна», але Pianoбой розсуває рамки і ламає стереотипи. На його надиво потужні музично й енергетично концерти із задоволенням ходить не тільки молодь, а й старший слухач.

«Pianoбой - це великою мірою місток між поколіннями, - говорить Дмитро Шуров. - Незважаючи на те, що на наших концертах під сценою завжди тусуються студенти і школярі, в залі сидять їхні батьки. Наш слухач - дуже просунутий, зі свіжим мисленням і прекрасним смаком у музиці. Я в своїй публіці впевнений більше, ніж в собі. Вони зрозуміють, що саме така велика сцена, як у «Палаці Україна», дасть нам можливість втілити всі наші досить амбітні плани по світлу й шоу. Які стереотипи ми вже не ламали, посунемо і цей - що в цьому залі виступають тільки народні та заслужені!»
У програмі концерту - нові пісні, нові музиканти, новий Шуров, для якого немає рамок і кордонів. Він ставить перед своїм колективом все більш витончені завдання - кожен з них грає на кількох інструментах і співає, а тепер вони все ще і танцюють! Концертні шоу Pianoбой славляться особливою атмосферою - не тільки завдяки тонкому композиторському таланту і вмінню щоразу дивувати публіку чимось новим. Але і завдяки унікальним масовим флешмобам, які влаштовує pianofamily - фанська база артиста, інтелігентна, але численна, активна і сучасна молодіжна тусовка, «сім'я», учасники якої живуть у всіх куточках країни.
Дмитро обіцяє, що «Палац Україна» в цей день стане рідною домівкою і для них, і для музикантів. Він збирається перетворити його на свою piano-планету, на якій новітні концертні технології зможуть ужитися з аналоговою музичною душею, якої так багато в його піснях. Група готує несподіване експериментальне шоу. Цей вечір обіцяє стати одним з індикаторів неминучої трансформації української музики, викликом сьогодення і нового - естраді радянського зразка, яка зживає себе. Не випадково концерт запланований на 17 листопада - День Молоді: «Палац Україна» вперше зазвучить хором молодих сердець і на деякий час стане найгарячішою точкою на планеті.
 

Дата і час

12 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9