Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Pianoбой та Аліна Орлова їдуть у Маріуполь
Название (сокращённое отображение): 
До переліку музикантів, що виступатимуть на головній сцені фестивалю [STARTUP] ГОГОЛЬFEST, приєднуються два виконавця чуттєвої лірики – Pianoбой та Аліна Орлова

 Фестиваль [STARTUP] ГОГОЛЬFEST додає нові імена в свій лайнап. До переліку музикантів, що виступатимуть на головній сцені, приєднуються два виконавця чуттєвої лірики – Pianoбой та Аліна Орлова.

Наразі жоден топовий український фестиваль не обходиться без Pianoбой. Союз мелодійного звучання клавішних, чуттєвого вокалу та ритмічних ударних у виконанні Дмитра створюють неймовірні враження на сцені.

Аліна Орлова – найвідоміша співачка Литви, постійна учасниця топових українських фестивалів, але у Маріуполі її почують вперше. Сто слухачів чи тисяча – виступи Аліни залишаються камерними та особливими. Режим мінімалізму – “голос і рояль” – дозволяє створити особливий контакт з публікою «один на один». Її пісні на трьох мовах (литовська, російська та англійська) зачарували не лише країни СНД, а також Ліверпуль та Лондон.

Нагадуємо, що фестиваль [STARTUP ГОГОЛЬFEST] відбудеться з 27 квітня по 1 травня у Маріуполі та має у розкладі більше 100 подій. Серед учасників музичної програми вже заявлено швейцарський гурт Kadebostany, проекти ДахаБраха і Dakh Daughters, а також представників сучасної української сцени – Один в каное, Tik Tu та ЦеШо. А візитівкою ГОГОЛЬFEST залишається театральна програма, яку у цьому році представлять опера-реквієм “IYOV”, соціальний експеримент «Собача будка», кінетичний перфоманс “…Але вітер…”, вистава-фарс “Король Убю”, чоловіча історія “Віталік” та багато інших.

 

Дата і час

17 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9