Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Перші рекорди Musikmesse 2013 у Франкфурті
Название (сокращённое отображение): 
У Франкфурті розпочала роботу виставка музичних інструментів Musikmesse 2013

Сьогодні, 10 квітня, у головному виставковому німецькому місті Франкфурті-на-Майні розпочалася чотириденна виставка музичних інструментів, звукового і світлового обладнання, медійних технологій - Musikmesse. Понад 1500 компаній-виробників з усього світу представляють у виставковому центрі свої найновіші розробки, що беззаперечно засідчуюють інноваційний поспуп музичної індустрії. Цьогоріч Musikmesse не вклалася в заявлені офіційно 4 дні, адже виставку супроводжують численні фестивальні, лекційні й окремі концертні програми. Звісно, завдяки широкому асортименту "музичних продуктів"  Musikmesse залишає за собою першість серед європейських музичних виставок. Водночас 2013 рік ознаменувався для організаторів професійного форуму й новими рекордами.

Одним із найцікавіших починань і рекордів стало долучення до Musikmesse фестивалю WOMEN of the WORLD, який розпочався ще 5 квітня, а завершиться 13 квітня в офіційний день закриття виставки. Фестиваль чи не вперше за історію Франкфурта вирішив об'єднати найвпізнаваніших жінок-музикантів із усього світу. Кассандра Стін і Дженіфер Росток, Астрід Норз і Puppini Sisters, за словами організаторів Musikmesse, переносять звуки виставки у саме місто Франкфурт, адже всі концерти проходять в традиційних франкфуртських залах. А між виступами уже визнані музиканти потрапляють у світ інструментів.

 

А ось серед дивовижної кількості інструментів, яка також є рекордною, неможливо оминути тубу-«гіганта». Цей інструмент був створений 2010 року 20 музичниими компаніями та 15 приватними майстрами. Завдовжки у 2 метри та вагою понад 50 кг, цей велетень-інструмент придатний до віртуозної гри. І сьогодні на  Musikmesse у цьому переконалися відвідувачі. Правда, техніка гри на інструменті дещо відрізняється від традиційної, адже для звуковидобування музикант використовує допоміжний елемент. До речі, ця туба разом із велетнем-скрипкою з Markneukirchen, яка минулого року також була гостем Musikmesse, уже увійшли до Книги рекордів Гіннесса.

Своєрідними рекордсменами на  Musikmesse стали й акордеоністи. Від сьогодні з 13 до 18 години (і так щодня) проходить безперервний своєрідний фестиваль "Артисти Акордеону" (за підтримки компанії Roland). При цьому, виконавці презентують різну музику - від класики до джазу. Так, 10 квітня свою майстерність вже презентували відомий німецький музикант Уве Штегер, практично резидент  Musikmesse - акордеоніст Санді Юг та проект The Royal SQueeze Box.

А ось для шанувальників технологій організатори виставки підготували ексклюзивний подарунок. Тріо роботів "Compressorhead" від компанії Gibson вражає сюрреалізмом і міцним металом.

 

Мабуть, цьогоріч Musikmesse відзначить іще один рекорд - кількість дітей-відвідувачів. Щорічний проект Music4Kids збирає малюків довкола виставки, щоб у невимушеній формі залучити їх не лише до прослуховування якісного музичного продукту, а й до професійного музикування. Адже для цієї аудиторії проходять безкоштовні майстер-класи й лекторії від кращих німецьких та європейських викладачів музики.

Ірина Плехова 

 

Дата і час

16 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9