Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Перша спільна виставка Сергія та Давида Біби в Генеральному консульстві Словаччини в Ужгороді
Название (сокращённое отображение): 
В Ужгороді відкрилася перша спільна виставка Сергія та Давида Біби. Експозиція складається з робіт, виконаних олією та акрилом у абстрактному стилі

30 травня в приміщенні Генерального консульства Словацької Республіки в Ужгороді відкрилася перша спільна виставка Сергія та Давида Біби.

До уваги глядача представили більше двох десятків полотен.

Презентувати свої напрацювання спільно батько і син планували ще з осені минулого року – заздалегідь опрацьовували та підбирали роботи й готувалися показати їх публіці. Нарешті задум вдалося втілити в життя: виставка вийшла камерною та гармонійною.

Більше двадцяти абстрактних робіт укупі – це і є «Процес» Сергія та Давида. «Уся творчість – це пошук. Наше життя – це постійний процес, рух, навчання. Саме тому й виставка носить таку назву. Певно, й наступна могла б так називатися – «Процес-2», адже ми й далі шукатимемо щось нове, будемо рухатися, а отже, перебувати у процесі», – пояснює Сергій Біба.

Експозиція складається з робіт, виконаних олією та акрилом у абстрактному стилі. Зі слів Сергія, реалістичні роботи не підбирали зумисно, адже це – тема для окремої виставки.

«Я працюю в абстрактному мистецтві багато років і щоразу стараюся знайти іншу лінію, іншу гармонію – мені це цікаво. А ось син шукає себе, пробує й реалістичну манеру. Як на мене, процес створення роботи – це спілкування. Ми спілкуємося з твором: я доповнюю його, а він – мене», – каже Біба-старший.

Давид навчається у школі, однак щойно випаде вільна хвилина, тягне батька до майстерні й береться до малювання. У доробку хлопця вже чимало робіт – працює не лише з олійними фарбами та акрилом, але пробує себе й у графіці – пастелі, олівці, акварелі.

Під час вернісажу гості говорили про продовження мистецької династії, адже це не рідкість для закарпатської школи живопису. Втім, цікаво, якою стежкою піде юний художник Давид Біба.

Триватиме виставка упродовж двох місяців та буде у вільному доступі для всіх глядачів.

 

 

Дата і час

17 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9