Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Перформанс німецького художника Олафа Ніколая у Мистецькому арсеналі
Название (сокращённое отображение): 
У Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький арсенал» 21 листопада відбудеться перформанс німецького концептуаліста Олафа Ніколая «Є В ЛІСІ ПТАХ…» за участі Дмитра Пашинського (кларнет)

21 листопада, у день відкриття виставки «Революціонуймо» о 20:30 в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький арсенал» відбудеться перформанс німецького концептуаліста Олафа Ніколая «Є В ЛІСІ ПТАХ…» за участі Дмитра Пашинського (кларнет).

«Є В ЛІСІ ПТАХ…» базується на архівному аудіоматеріалі, взятому з радіорепортажів. Він використовує радіо як джерело (а не спосіб передачі), щоб дослідити зв’язок звуку та індексу. Фонові звуки демонстрацій, заворушень, мітингів, спочатку записаних для радіо, використовуються як вихідний матеріал для аудіодоріжки, що складається з цих різноманітних «атмосфер» революції. Цей фрагмент розроблений для генерування подальших тлумачень різними співтворцями у формі конкретних звукових об’єктів та подій, від трансляції до перформансів та інсталяцій.

«Є В ЛІСІ ПТАХ…» … був зроблений на замовлення  documenta 14. Книжка художника збирає записані звуки у візуальному есе та показує індекс місць подій та дати, коли вони відбулися.

Олаф Ніколай – німецький художник- концептуаліст, мистецтвознавець. Народився в 1962 році в Галле, Німеччина. З 2011 року професор скульптури та тривимірного дизайну в Академії образотворчого мистецтва (Мюнхен, Німеччина). Лауреат престижних мистецьких премій. У 1997 році учасник виставки сучасного мистецтва Documenta. Неодноразово брав участь у Венеційській бієнале.

 

Дата і час

12 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9