Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Перевірять вартість сходів до стели Магдебурзького права
Название (сокращённое отображение): 
Держфінінспеція перевірить ціни сходів Магдебурзьке право

Державна фінансова інспекція України проведе ревізію фінансово-господарської діяльності КП «Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт» м. Києва щодо правильності визначення кошторису, цін на матеріали та обсяги реставрації сходів Магдебурзьке право.
Про це повідомив голова підкомітету з питань охорони та популяризації культурної спадщини Олександр Бригинець.
Бригинець отримав свідчення того, що кошторис у 8 млн. грн. на реставрацію сходів до стели Магдебурзького права був затверджений КП «Дирекція реставраційних робіт м. Києва» фактично без ніяких перевірок відповідності цін робіт і матеріалів. Обсяги і розцінки раніше узгоджені кошторисом - не проводилися.
«Як повідомили мені, кошторисом передбачено застосування ряду реставраційних матеріалів, які за словами компанії - єдиного імпортера на територію країн СНД цих матеріалів - в Україну легальним шляхом для реставрації сходів Магдебурзького права не поставлялися. Той перелік матеріалів, який вказаний в кошторисі, за останні 13 місяців в Україну ця компанія не імпортувала, товар кордон України не перетинав і фізично продажу на території України не здійснювалося», - нагадав О.Бригинець.

 

Дата і час

14 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9