Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Переможцем французької кінопремії «Сезар» став фільм «120 ударів на хвилину»
Название (сокращённое отображение): 
Лауреатом французької кінопремії «Сезар» став фільм «120 ударів в хвилину» режисера Робена Кампійо. Стрічка, що розповідає про перші роки епідемії СНІДу, завоювала призи ще у шести категоріях

Лауреатом французької кінопремії «Сезар» журі визнало фільм «120 ударів в хвилину» режисера Робена Кампійо. Окрім головної, визначились переможці ще у 22 номінціях.

Про це повідомляє видання RFI.
Cтрічка «120 ударів в хвилину» розповідає про перші роки епідемії СНІДу, фільм, окрім цього, завоював призи ще у шести категоріях.
Другим фаворитом церемонії стала історична драма Альбера Дюпонтеля «До побачення там, нагорі». Вона отримала призи в п'яти категоріях, в тому числі за кращу режисуру.
Кращою актрисою визнали Жанн Балібар за головну роль у фільмі про французьку співачку Барбарі режисера Матьє Амальріка. «Сезара» за кращу чоловічу роль отримав 36-річний Сван Арло, який зіграв у фільмі «Дрібний фермер».
Фільм російського режисера Андрія Звягінцева «Нелюбов» отримав «Сезар» як кращий іноземний фільм року.
«Сезар» — національна кінопремія Франції. Її вручає з 1976 року Академія мистецтв та технологій кінематографа, є другою за величиною академією у світі після Оскара.
Церемонія нагороди щороку відбувається у лютому в Парижі в Театрі Шатле. Свою назву премія отримала на честь французького скульптора Сезара Бальдаччіні.
 

Дата і час

19 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9