Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
PEN International розпочинає моніторинг гендерної рівності в літературному процесі
Название (сокращённое отображение): 
Міжнародний Пен-клуб розпочинає міжнародний моніторинг гендерної рівності у видавничій сфері та літературному процесі спільно із американською неурядовою феміністичною організацією VIDA. VIDA регулярно здійснює моніторинг гендерного балансу в США

Міжнародний Пен-клуб спільно із американською неурядовою феміністичною організацією VIDA розпочинає міжнародний моніторинг гендерної рівності у видавничій сфері та літературному процесі. Відповідна домовленість досягнута між двома організаціями 26 вересня.

VIDA регулярно здійснює моніторинг гендерного балансу у видавничій діяльності та літературному процесі США починаючи з 2010 року. VIDA збирає дані щодо балансу між гендерними групами за книжковими жанрами та кількістю книжкових оглядів та іншими параметрами. Відтепер, через Комітет жінок-письменниць (the Women Writers’ Committee) Пен-клуб сприятиме цій ініціативі у зборі міжнародних даних для більш широких узагальнень та глобальної перспективи щодо гендерної рівності у літературному світі.
Очільниця PEN International Дженіфер Клемент назвала досягнуту домовленість «дуже особливим моментом у сприянні жіночої представленості у літературі», чинником «реальних змін та рівності».
 

Дата і час

16 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9