Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Пекгем, Bold Tendencies і наша галерея
Название (сокращённое отображение): 
У креативній спільноті IZONE 22 лютого лондонська галеристка Ханна Баррі проведе презентацію "Пекгем, Bold Tendencies і наша галерея". На презентації Ханна розповість як ревіталізувати закинуту будівлю та зацікавити місцевих жителів і долучити їх до сучасного мистецтва

22 лютого о 19:00 у креативній спільноті IZONE лондонська галеристка Ханна Баррі проведе презентацію "Пекгем, Bold Tendencies і наша галерея". Ханна Баррі, засновниця Bold Tendencies Community Interest Company, перебуває на резиденції у фонді ІЗОЛЯЦІЯ 19-23 лютого 2018.

Заснована у 2007 році, Bold Tendencies Community Interest Company розташувалася на даху закинутої парковки у південному Лондоні. За час свого існування виставковий простір наповнювався тимчасовими та постійними експериментальними роботами, створеними художниками спеціально для цієї локації. А широка освітня програма та залучення місцевих мешканців шляхом проведення майстер-класів, дискусій та лекцій призвели до рекордних 1,5 мільйона відвідувачів за час існування Bold Tendencies.

На презентації Ханна розповість, як керувати подібною інституцією, ревіталізувати закинуту будівлю та зацікавити місцевих жителів і долучити їх до сучасного мистецтва.

Зустріч із Ханною Баррі пройде в IZONE за адресою вулиця Набережно-Лугова 8.

Біографія
Ханна Баррі є засновницею Bold Tendencies Community Interest Company та Hannah Barry Gallery, що розташовані у Пекгемі, Південний Лондон. Галерея Hannah Barry Gallery підтримує нові мистецькі практики й реалізує насамперед сольні проекти митців, для яких важливі експериментування й ризик, що провокують дискусію. Ханна Баррі входить до наглядової ради Artangel, підрозділу Science Gallery групи Leonardo, консультаційної ради з виставок Foundling Museum (Лондон) та комітету Future Contemporaries галереї Serpentine. Вона була засновницею і співголовою Chinati Contemporary Council, що у Марфі, Техас, а також членкою комісії London Night Time Commission, ініційованої мером Лондона.

 

Дата і час

22 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9