Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Павло Федорів прочитає лекцію з урбаністики в галереї “Дукат”
Название (сокращённое отображение): 
У галереї “Дукат” 21 червня відбудеться лекція Павла Федоріва «Урбаністика: міський дизайн чи критична теорія?», яку організовує освітня платформа CANactions

 Освітня платформа CANactions запрошує на лекцію Павла Федоріва  «Урбаністика: міський дизайн чи критична теорія?», яка відбудеться у четвер, 21 червня, о 19:00 годині в галереї “Дукат”, вулиця Рейтарська, 8Б, Київ.

В Україні бум урбаністики. На стінах будинків з’являються мурали, але житло в цих будинках стає все менше доступним. Прагнення побити рекорди кількості туристів і створити бренд часом призводить до того, що мешканці не знаходять собі місця в історичному центрі.

Уявлення про “благоустрій” у різних людей дуже відрізняються, однак, мало хто заперечує, що міста треба робити приємними для життя, відпочинку і роботи. Проблема в тому, що рідко уточнюється: для кого, як і чиїм коштом. На фоні тактичних змін у міському просторі соціально-економічні нерівності та нерівномірний географічний розвиток поглиблюються.

В Україні немає не тільки національної політики розвитку міст, а й розуміння реального стану справ, на основі якого таку політику можна було б створити.

Мову для аналізу того, як зробити міста не тільки красивими, а й справедливими, має критична теорія. Що це таке і як її можна використати, розповість аналітик CEDOS Павло Федорів.

Аналітичний центр CEDOS (раніше — «Центр дослідження суспільства») — незалежний, позапартійний, некомерційний аналітичний центр. Займається дослідженням державної політики та суспільних процесів у сферах освіти, міграції та міського розвитку, прагнучи стимулювати прийняття рішень на основі даних та участь громадян у прийнятті рішень. Діє з 2009 року.

 

Дата і час

17 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9