Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Паралельна програма в ІЗОЛЯЦІЇ до виставки «Марнославство дрібних відмінностей»
Название (сокращённое отображение): 
Щосуботи протягом місяця в ІЗОЛЯЦІЇ проходитимуть тематичні освітні події в рамках виставки Грейсона Перрі «Марнославство дрібних відмінностей». У програмі – лекція, дискусія та екскурсія

У рамках виставки Грейсона Перрі Марнославство дрібних відмінностей щосуботи протягом місяця в ІЗОЛЯЦІЇ проходитимуть тематичні освітні події від Культурного проекту.

18.02 (субота)

15:00 - 17:00

Лекція Творчість Грейсона Перрі: літопис сучасного суспільства

Переможець найпрестижнішої премії в сфері сучасного мистецтва – Turner Prize – британський художник Грейсон Перрі відомий в першу чергу зверненням до таких забутих і несучасних медіа як кераміка і гобелени. Однак з їхньою допомогою художник піднімає гострі й актуальні питання, говорить про сучасність, яскраво описуючи побут, звичаї, страхи і мрії своїх сучасників.

Лекторка – Катерина Філюк, кураторка і художня критикиня. Вона є директоркою Dymchuk Gallery (Київ), керівницею проекту Кураторської Програми з Наукових Досліджень в Східній Європі, а також кураторкою проекту Суспільна угода фонду ІЗОЛЯЦІЯ. Живе та працює в Києві й Амстердамі.

Лекція читатиметься російською мовою.

25.02 (субота)

15:00 - 17:00

Експертна екскурсія по виставці

Екскурсію проводитиме Тетяна Жмурко – мистецтвознавчиня, старша наукова співробітниця дослідницького відділу мистецтва XX–XXI століття Національного художнього музею України.

04.03 (субота)

15:00 - 17:00

Дискусія Мода і смак класів Британії та України через призму сучасного мистецтва

Аналізуючи гобелени Перрі, роботи інших митців та феномени популярної культури, в ході дискусії учасниці обговорюватимуть такі питання:

Як мода і смак пов'язані з класами в сучасній Британії та Україні?

Чи існують класи в суспільстві?

Природні вони або штучні?

Як і ким підтримується класова система?

Чи можливий перехід з одного класу в інший, тобто чи існує класова мобільність?

Відображення класовості в моді: яких кодів потрібно дотримуватися для того щоб бути «своїм»? Чи можливо цьому навчитися?

Учасниці:

Надія Чушак, антропологиня, дослідниця культури пам'яті, ностальгії та пост-соціалізму. Квір-активістка. Працює координаторкою правозахисної програми Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA

Дар’я Посреднікова, випускниця КНУ ім. Т.Г.Шевченка та London College of Fashion, проектна менеджерка в сфері моди. Розглядає моду як лабораторію, в якій відбуваються дослідження, експерименти і нові відкриття.

Модераторка – Ганна Васик, кандидатка філософських наук за спеціальністю філософська антропологія та філософія культури, керівниця програм PinchukArtCentre.

Дискусія відбудеться українською мовою.

11.03 (субота)

15:00 - 17:00

Лекція Басейн (без води): творчість молодих британських художників (YBA)

Назва лекції запозичена з твору британського драматурга Марка Равенхілла Басейн (без води). У цій п’єсі автор на прикладі існування групи художників розкриває механізми, що діють у світі сучасного мистецтва та які він пов’язує з ідеєю успіху та заздрістю колег «по цеху». Марк Равенхілл, що народився в Англії у 1966 році, добре знайомий з мистецькими процесами, що відбувалися у країні на межі 1980-90-х років – у період оформлення цілого покоління митців, переважно вихідців із коледжу Голдсміт, у поняття YBA (або Britart) – молодих британських художників, що заявили про себе низкою радикальних та контроверсійних виставок. У лекції мова піде про мистецькі практики цих художників, а також їхні виставкові проекти, що дозволили їм заявити про себе.

Лекторка – Тетяна Кочубінська, кураторка національних виставок PinchukArtCentre та наукова консультантка дослідницького відділу.

Лекція читатиметься російською мовою.

18.03 (субота)

15:00 - 17:00

Лекція Творчість Вільяма Хогарта. Початок золотого століття англійського живопису

Якщо англійська словесність століттями посідала одне з перших місць, із зображальністю тут довгий час було дещо інакше. XVIII століття змінює картину, і перше з ряду блискучих імен тих часів – Вільям Хогарт. Цей художник не тільки мислив по-новаторському, створивши і реалізувавши ідею розповіді в картинах (свого роду прообраз коміксів), але і став одним із найкращих колористів усіх часів.

Лекторка – Наталья Романова, старша викладачка Національного університету театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенко-Карого та викладачка Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури.

Лекція читатиметься російською мовою.

Всі події пройдуть за адресою: вулиця Набережно-Лугова 8, другий поверх.

Вхід вільний.

 

Дата і час

24 травня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9