Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Палац культури "Прометей"
Название (сокращённое отображение): 
Палац культури "Прометей"

PK-PrometeyШановні бурштинці та гості нашого прекрасного міста, ми завжди раді вітати Вас у Палаці культури "Прометей". Як каже народна мудрість "Не хлібом єдиним живе людина". Бо потрібна людям і духовна їжа. Особливо актуальним це є для молоді. В час комп'ютерних технологій та Інтернету нам дуже бракує "живого" спілкування. Тому працівники Палацу культури й стараються залучити якомога більше молоді до своїх культурно-мистецьких заходів, привити дітям любов до української пісні, танцю, поезії, виховати їх естетичний смак. 

Головним показником успішної роботи для нас є те, що в глядацькій залі практично немає порожніх місць, а люди ідуть від нас не з байдужими обличчями. Тішить те, що в гуртки художньої самодіяльності, якими керують кваліфіковані професійні працівники,  щороку вливаються нові учасники. Багато колективів, дітей постійно їздять на Всеукраїнські та міжнародні  конкурси  і фестивалі, набираючись досвіду і достойно представляючи рідне місто.
Жителі Бурштина також мають змогу відвідувати  концерти та вистави професійних виконавців і колективів: драматичні постановки театральних колективів, циркові вистави, концерти заслужених та народних артистів України.
Отож, ми з радістю запрошуємо всіх до нашої світлиці, щоб прилучитисьдо вічного джерела української народної творчості.

Івано-Франківська обл. м.Бурштин, вул. А. Міцкевича, 47
Телефон: (03438) 4-26-74

www.prometey.at.ua

 

Дата і час

17 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9