Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Open Call на участь у бліц-фестивалі театральної пострефлексії «KURBAS 10Х10»
Название (сокращённое отображение): 
Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький арсенал» запрошує взяти участь у бліц-фестивалі театральних етюдів на тему творчого доробку Леся Курбаса, що відбудеться 17-18 листопада. Заявки приймаються до 15 жовтня включно

Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький арсенал» запрошує акторів/режисерів/хореографів/перформерів взяти участь у бліц-фестивалі театральних етюдів на тему творчого доробку Леся Курбаса, що відбудеться 17-18 листопада. 

З 17 жовтня по 3 грудня 2018 року у Мистецькому арсеналі відбудеться експозиційний проект присвячений українському театральному режисеру-новатору початку ХХ століття Лесю Курбасу «Курбас. Нові світи». Основою експозиції є робота Курбаса з Мистецьким Об‘єднанням Березіль у Києві (1922-1925) і Театром Березіль у Харкові (1926-1933).  Акцент на виставах «Газ»,«Джиммі Ґіґґінс»,«Макбет», «Мина Мазайло», «Народний Малахій», «Алло на хвилі 477».
Мистецький арсенал запрошує театральну спільноту долучитися до сателітного перформативного проекту на тему виставки.
10 театрів/митців підготують 10 театральних/хореопластичних/перформативних рефлексій на театральні постановки Леся Курбаса у Березолі. Тривалість кожного ескізу 10 хвилин. Основою для перформативних висловлень можуть бути п‘єси, що ставилися у Березолі та матеріали з творчості та життя режисера. Ескізи буде змонтовано за колажним принципом в одну велику форму. Учасники/ці бліц-фестивалю обираються за принципом OPEN CALL. Учасникам з інших міст буде компенсовано дорожні видатки та проживання у Києві протягом 5 діб.
Заявки приймаються до 15 жовтня включно.
Регламент кожного ескізу 10 хв!
 

Дата і час

13 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9