Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Open Call для митців з США vol. 2
Название (сокращённое отображение): 
Фонд ІЗОЛЯЦІЯ оголошує другий Open Call для американських художників. В результаті успішного року співпраці у 2017-2018 роках Україну відвідало п’ять американських митців

Фонд ІЗОЛЯЦІЯ за підтримки Посольства США в Україні оголошує другий Open Call для американських художників. В результаті успішного року співпраці у 2017-2018 роках Україну відвідало п’ять американських митців, серед яких хореографиня, танцівниця та режисерка Меріл Мурман, художник Асад Раза, куратор і митець Клеменс Пул, дизайнер та урбаніст Сем Холлеран, художник Домінго Кастільйо.

Враховуючи напрями роботи фонду ІЗОЛЯЦІЇ та загальний соціально-політичний контекст в Україні, культурна платформа зацікавлена в соціально та політично заангажованому мистецтві, активізмі, урбанізмі, громадській консолідації та мистецтві, яке направлене на роботу з різними спільнотами.

Перевага надаватиметься митцям, які використовують різні медіа для вивчення постіндустріальної ревіталізації, креативної економіки, складних соціально-політичних питань щодо міграції та переміщення, перформативних практик або мистецтва, орієнтованого на залучення місцевих громад, а також міждисциплінарних досліджень (суспільствознавство, біологія, музика, робототехніка, гендерні дослідження в поєднанні з мистецтвом).

Оскільки резиденція базується на дослідженнях, вона орієнтована на накопичення інформації, спілкування з місцевими митцями й громадами та занурення в український культурний та соціально-політичний контекст.

Протягом резиденції кожен учасник отримує:

- 1500 доларів США на покривання дорожніх витрат;

- проживання в приватній кімнаті зі спільною ванною кімнатою та кухнею;

- покриття добових витрат;

- художній гонорар 700 доларів США;

- 700 доларів США на продакшин;

- доступ до студій креативної спільноти IZONE: print hub, Research Room;

- доступ до бази контактів фонду ІЗОЛЯЦІЯ, який передбачає знайомство з українськими митцями та художніми інституціями.

Очікується, що протягом резиденції митці відвідують інші міста та містечка України, де вони ділитимуться своїми дослідженнями та роботою у форматі Artist Talk, дискусій, воркшопів, виставки та/або презентації.

Резиденція триватиме місяць в період з жовтня 2018 року по вересень 2019 року.

Щоб подати заявку, будь ласка, надішліть своє CV, портфоліо та мотиваційний лист на адресу residency@izolyatsia.org з темою листа «Open Call for U.S. based artists».

 

 

Дата і час

13 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9