Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Ольга Муха стала координаторкою конгресів та комітетів PEN International
Название (сокращённое отображение): 
Українська менеджерка культури Ольга Муха стала координаторкою конгресів та комітетів PEN International. Ольга зазначила, що потрапила на цю посаду на запрошення виконавчого директора PEN International Карлеса Торнера

Українська менеджерка культури Ольга Муха призначена на посаду координаторки конгресів та комітетів PEN International. Про це вона повідомила на своїй Facebook-сторінці.

Ольга зазначила, що потрапила на цю посаду на запрошення виконавчого директора PEN International Карлеса Торнера, який знаний, поміж іншим, як багаторічний популяризатор й захисник не лише рідної, каталонської літератури, але й усіх літератур так званих малих мов.

За словами Мухи, зараз вона переймає справи щодо підготовки 84-го конгресу PEN в Індії «Експерименти з правдою», який пройде під гаслом «Правда, Свобода, Різноманітність» у вересні цього року.

Окрім суто менеджерської роботи – івентів «під ключ» – перед нею стоятиме й значна частина ідейних та правозахисних завдань. Також Ольга Муха намагатиметься інтенсифікувати комунікацію організації з Україною.

PEN International («ПЕН-клуб») — міжнародна неурядова організація, заснована 5 жовтня 1921 року в Лондоні з ініціативи англійських письменників Кетрін Емі Доусон-Скотт і Джоном Голсуорсі, яка об’єднує професійних письменників, редакторів і перекладачів, що була створена з метою сприяння дружбі й інтелектуальній співпраці письменників всього світу. Організація акцентує увагу на ролі літератури в розвитку взаєморозуміння і світової культури, бореться за свободу слова, діє як потужна сила в захисті прав письменників, яких садять до в’язниці, а деколи і вбивають за їхні погляди.

PEN — це абревіатура від англійських слів «Poets, Playwrights, Essayists and Novelists» — «поети, драматурги, есеїсти, романісти», які складаються в слово pen (ручка). Зараз «ПЕН-клуб» охоплює також представників інших жанрів — таких, як журналісти й історики.

 

Дата і час

14 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9