Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Олег Сенцов отримав премію від американського ПЕН-центру
Название (сокращённое отображение): 
У Нью-Йорку премією ПЕН-клубу Америки та Едвіна Барбі «Свобода писати» нагородили українського режисера Олега Сенцова, якого незаконно засуджено строком на 20 років у Росії

Український режисер Олег Сенцов, незаконно засуджений у Росії до 20 років ув'язнення, отримав від американського ПЕН-центру премію імені Барбари Голдсміт «Свобода писати».

Ця премія – визнання відданості Олега Сенцова свободі самовираження, особливо праву на інакомислення, незважаючи на перебування в ув’язненні та зловживання влади по відношенню до нього. ПЕН-Клуб закликає владу РФ негайно звільнити Олега Сенцова.

Премію імені Барбари Голдстміт вручають з 1987 року. З 42-х її лауреатів на момент нагородження 38 перебували у в'язниці. Більшість з них вийшли на свободу протягом 18 місяців з моменту їх нагородження.

ПЕН-центр (PEN International) – це міжнародна правозахисна неурядова організація, яка об'єднує професійних письменників, поетів та журналістів. Діяльність організації направлена на захист свободи слова і преси, а також на дотримання високих стандартів журналістики.

 

Дата і час

28 травня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9