Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Оксана Луцишина презентує у Львові «Вірші Феліцити»
Название (сокращённое отображение): 
28 травня у Книгарні-кав’ярні Старого Лева Оксана Луцишина презентує нову збірку поезій «Вірші Феліцити». Модеруватиме зустріч головна редакторка «Видавництва Старого Лева», письменниця Мар’яна Савка

У понеділок, 28 травня, у Книгарні-кав’ярні Старого Лева (вул. Краківська, 3) у Львові Оксана Луцишина презентує нову збірку поезій «Вірші Феліцити». Модеруватиме зустріч головна редакторка «Видавництва Старого Лева», письменниця Мар’яна Савка. Початок о 18:30.

У книжці письменниці поезія здебільшого персонажна, авторка майстерно застосовує літературну гру. Міфи та архетипи у збірці є наскрізними, бо є тут місце і морю, і саду, і дорогам і птахам, кораблям, вогню та сузір’ям. «Вірші Феліцити» для того, аби їх переосмислив кожен і кожна, хто прагне пізнати себе краще, хто відкриває світові себе й хто хоче визволитися від страхів та, врешті, знайти власну силу. Ця концептуальна збірка внутрішнього самопізнання насичена грецькою та християнською символікою.

Оксана Луцишина – українська письменниця з Ужгорода, яка зараз мешкає у штаті Техас в США й викладає українську літературу в місцевому університеті. Письменниця відома також своїми книжками «Усвідомлена ніч», «Орфей Великий», «Не червоніючи», «Сонце так рідко заходить», «Я слухаю пісню Америки» та «Любовне життя», дві останні з яких вийшли друком у «Видавництві Старого Лева»

 

Дата і час

24 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9