Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Оксана Куценко та «Дивина» представлять перформанс «Пам´яті однієї ріки»
Название (сокращённое отображение): 
У Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі "Мистецький Арсенал" 3 червня відбудеться перформанс Оксани Куценко та етно-гурту «Дивина» «Пам´яті однієї ріки». Учасники запрошують уявити світ, на мапі якого не стане маленьких річок, а згодом і великих рік

3 червня о 19.00 у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі "Мистецький Арсенал" відбудеться перформанс Оксани Куценко та етно-гурту «Дивина» «Пам´яті однієї ріки».

Перформанс Оксани Куценко (вірші) і етно-театру "Дивина" (купальські пісні) запрошує уявити світ, на мапі якого не стане маленьких річок, а згодом і великих рік.  
У нашій пам´яті залишаться їхні назви. Залишиться час, проведений у їхній воді чи на берегах, дорогі нам люди, голоси і обличчя "звідти". 
Вода - це важливий ресурс людства. І поки в Україні на наших очах засмічуються чи всихають малі річки, у іншій частині світу, Південній Африціі, вже настає майбутнє "без води". 4 червня 2018 року визначено "нульовим днем", коли може бути припинено водопостачання мешканцям міста Кейптаун. Перше на Землі місто, що вголос заявило про брак питної води ще минулого року, коли її рівень у міському водосховищі сягнув критичної позначки. 
Наша планета виглядає беззахисною без води, і вже сьогодні ми розуміємо, що її тіло повільно вмиратиме без річок.
Запрошуємо до перформансу, важливою частиною якого є уявні і реальні річки, присвячені їм поезії, та купальські пісні, які завжди переносять нас на береги українських водойм.
 

Дата і час

24 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9