Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Оголошено склад журі Фестивалю молодих українських художників
Название (сокращённое отображение): 
Куратори, художники та мистецтвознавці увійшли до складу журі Фестивалю молодих українських художників, який триватиме з 28 вересня по 29 жовтня у Києві

Міністерство культури України затвердило склад журі Фестивалю молодих українських художників, який відбудеться з 28 вересня по 29 жовтня у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал». До складу журі увійшли:

Костянтин Акінша – історик мистецтв, куратор, доктор мистецтвознавства, досліджує мистецтво авангарду і питання реституції культурних цінностей.

Бйорн Гельдхоф – арт-директор PinchukArtCentre, художній і стратегічний директор Центру Сучасного Мистецтва YARAT.

Юрій Онух – художник, куратор, критик, дипломат, був директором Фундації Центр Сучасного Мистецтва у Києві (1997-2005), директором Польського Інституту у Києві (2005-2010) і в Нью-Йорку (2010-2014).

Тарас Полатайко – художник.

Михайло Рашковецький – незалежний мистецтвознавець, арт-критик, куратор Музею історії євреїв Одеси, співкуратор і куратор 3-ї, 4-ї та 5-ї Одеської бієнале сучасного мистецтва.

Тетяна Тумасян – кураторка, галеристка, директорка Харківської муніципальної галереї, засновниця Фестивалю молодіжних проектів NonStopMedia (з 2003), кураторка галереї VOVATANYA, викладачка в ХНУ ім. В. Каразіна.

Моніка Шевчик – мистецтвознавиця, кураторка, директорка галереї “Арсенал” у Білостоку (Польща).

Журі Фестивалю оцінюватиме роботи, представлені на виставці, та визначать переможців конкурсу. За результатами конкурсного відбору кураторки Фестивалю Лізавета Герман, Марія Ланько і Катерина Філюк запросили до участі у виставці 68 митців та мистецьких колективів.

Усього на конкурс Фестивалю надійшло 394 заявки з Києва, Одеси, Львова, Луцька, Ужгорода, Дніпра, Вінниці, Тернополя, Харкова, Рівного, Сум та інших міст. Окрім цього були отримані заявки від митців, які живуть або навчаються за кордоном, а саме в Польщі, Нідерландах, Австрії, Литві, Канаді, Ізраїлі та Італії.

До участі у Фестивалі запрошувались українські художники віком до 35 років з роботами, що відповідають запропонованій кураторками темі конкурсного відбору – «Сьогодні, що так і не настало». Заявки приймались до 25 червня 2017 року.

 

Дата і час

23 липня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9