Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Оголошено переможців фестивалю «Запорізька книжкова толока»
Название (сокращённое отображение): 
Визначено переможців Конкурсу «Найкраща книга Запорізької книжкової толоки – 2017». У кількох номінаціях фестивалю першість вибороло Видавництво Старого Лева

Нагородження переможців Конкурсу «Найкраща книга Запорізької книжкової толоки – 2017» відбулося під час відкриття фестивалю 27 жовтня 2017 року. У кількох номінаціях першість вибороло Видавництво Старого Лева.

Перемогу в категорії Дитяча література здобула книга «Луї та його монстри» Ірени Карпи та Фіфі Брістош (видавництво Люта справа)

У категорії Підліткова література першість виборола книга Джеймса Крюса «Тім Талер, або Проданий сміх» (Час майстрів)

Книга  Миколи Біляшівського «Українське народне мистецтво» (Видавець Олександр Савчук) перемогла в категорії Мистецька література.

Першість у номінації «Переклади іноземної художньої літератури» здобула «Книга вигаданих істот» Хорхе Луїс Борхес  і «Шість головоломок для дона Ісидро Пароді» (Видавництво Старого Лева)

В Історичній публіцистиці перше місце отримав «Розстрільний календар» Олени Герасим’юк (Клуб Сімейного Дозвілля)

Перше місце серед  есеїстичних видань, поданих на конкурс отримала книга Володимира Колінька «Суспільство нейтральних територій» (Люта справа)

У категорії Українська художня література. Проза: перемогла книга Вікторії Амеліної «Дім для Дома» (Видавництво Старого Лева)

Серед поетичних творів першість належить книзі Галини Крук «Доросла» (Видавництво Старого Лева)

Книга, що найбільше відповідає лейтмотиву фестивалю та цінностям Запорізької книжкової толоки – «Дім для Дома»  Вікторії Амеліної (Видавництво Старого Лева): 

І цьогоріч Гран-прі конкурсу отримало Видавництво Старого Лева за книгу Романа Романишина й Андрія Лесіва «Голосно, тихо, пошепки».

 

 

Дата і час

15 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9