Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Оголошено конкурс на здобуття премії імені Олександра Довженка 2018 року
Название (сокращённое отображение): 
До 1 червня триває прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття премії імені Олександра Довженка 2018 року. Премія присуджується за видатний внесок у розвиток українського кіномистецтва

Комітет з Державної премії України імені Олександра Довженка оголошує конкурс на здобуття премії 2018 року. Премія присуджується за видатний внесок у розвиток українського кіномистецтва щорічно до 10 вересня.

Про це повідомляється на сайті Міністерства культури України.

Премія імені видатного українського кінорежисера і письменника Олександра Довженка присуджується як окремим кінематографістам, так і творчим колективам. Колектив, який висувається на здобуття премії, не може перевищувати 5 осіб, йдеться в повідомленні.

Премія може бути присуджена громадянам України та інших держав і особам без громадянства.

Твори, раніше відзначені або висунуті на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка, на здобуття Державної премії України імені Олександра Довженка не висуваються.

Повторно премія може бути присуджена митцеві за наявності нових визначних досягнень у галузі кіномистецтва, але не раніше, ніж через п’ять років після попереднього присудження.

Подання творів здійснюється Міністерством культури України, творчими спілками, кіно-, теле-, відеостудіями, мистецькими закладами та науковими установами, громадськими організаціями, редакціями газет і журналів.

Твори, висунуті на здобуття премії, подаються до Комітету з Державної премії України імені Олександра Довженка разом із листом, підписаним керівником організації, яка висунула твір. У листі зазначаються: автор (автори), назва твору, рік його створення, кіностудія або інша організація, де створено фільм, загальна оцінка твору (творчості автора) та мотивація висунення на здобуття премії.

До листа додаються:

  • довідка про життя і творчість осіб, висунутих на здобуття премії, у довільній формі;
  • протокол засідання організації,  на якому було прийняте рішення про висунення     твору  (автора)   на   здобуття   премії   ( протокол  має  бути  завірений  мокрою печаткою  і  подаватись у  повному  вигляді  з  детальним  викладенням  пропозицій  і обґрунтувань конкретних осіб щодо висунутої кандидатури (твору);
  • відгуки преси.

Твори та документи приймаються Комітетом з Державної премії України імені Олександра Довженка до 1 червня 2018 року за адресою: 01010, Київ, вул. Лаврська, 10, Державне агентство України з питань кіно, кім. 430, контактний тел.: 280-04-37

 

Дата і час

22 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9