Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Одне з оповідань Сенцова прочитали польські актори
Название (сокращённое отображение): 
Оповідання Олега Сенцова «Собака» прочитали відомі польські актори Даніель Ольбрихські, Александра Поплавська та Анджей Северин. Твір був перекладений Катажиною Хіміак спеціально для цієї ініціативи

 Відомі польські актори Даніель Ольбрихські, Александра Поплавська та Анджей Северин прочитали оповідання Олега Сенцова «Собака».

Відео читання опублікувало польське видання «Культура» у фейсбуці.

Олег Сенцов — український режисер та письменник, найбільш відомий своїм фільмом «Гаамер» 2012 року, який дебютував під час Роттердамського міжнародного кінофестивалю. Автобіографічні оповідання Сенцова були опубліковані в Україні у 2015 році.

«Останнім часом ми говорили лише про Сенцова як про політичного в’язня. Ми хотіли показати його як художника, тому ми переклали деякі його оповдіння на польську та англійську мови, щоб поділитися з широкою аудиторією», — каже Женя Клімакін, ініціатор проекту.

Оповідання Сенцова «Собака» було перекладене польською мовою Катажиною Хіміак спеціально для цієї ініціативи. Англійський переклад — доктора Уілема Блекера.

 

Дата і час

17 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9