Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Обрано актрису на роль Лесі Українки у новому фільмі
Название (сокращённое отображение): 
Молода 26-річна актриса Дарья Полуніна зіграє роль Лесі Українки в українському байопіку з робочою назвою «Леся Українка. Узлісся»

 Роль Лесі Українки в українському байопіку з робочою назвою «Леся Українка. Узлісся» зіграє молода 26-річна актриса Дарья Полуніна. Про це йдеться на офіційній сторінці фільму у Facebook.

«Даша зразу мене зачарувала - в неї є щось привабливе, не класичне, але вражаюче, неземна краса. Ще на репетиціях вона змогла звільнити свою внутрішню силу та зробила образ Лесі тривимірним, дуже добре влилася у ту епоху. Я вважаю, що вона - актриса, у якої велике майбутнє», - вважає режисерка фільму Нана Джанелідзе.
Роль Лесі Українки стане першою головною роллю актриси у повнометражному кіно. До того вона знімалась переважно у короткометражних фільмах. Відомою стала завдяки участі у фільмі Аркадія Непиталюка «Кров’янка», що отримав «Золоту Дзиґу».
Скоро має вийти у прокат фільм Анастасії Метешко «Фокстер та Макс», де також знімалась Полуніна.
Наразі команда фільму завершила зйомки тізеру, де Дар'я вже втілила образ Лесі Українки. Акторка каже, що весь масштаб байопіку про Лесю Українку усвідомила тільки під час зйомок: «До цього образ Лесі був для мене дуже хрестоматійним. Після того, як я почала занурюватись у її життя, мені навіть, стало страшно, від того, якою величною була ця жінка. Адже я - така маленька людина у порівнянні з нею - як я повинна це передати? Чим далі, тим більше я розумію, якою живою, чутливою та величною вона була. Дуже хочеться, щоб про це дізналися усі», - каже акторка.
Картина представляє історію життя письменниці з ранніх років до останніх днів. Дві реальності - повсякденне життя і внутрішній світ самої Лесі - тісно переплітаються і відображають всі ключові повороти її долі.
Нана Джанелідзе, режисерка фільму, є відомою грузинською режисеркою та сценаристкою. Зокрема вона є співавторкою сценарію до культової картини Тенгіза Абуладзе «Каяття».
12 вересня між компанією Джей Ес Філмз і Українським культурним фондом було підписано грантову угоду про підтримку проекту. Раніше «Леся Українка. Узлісся» переміг в конкурсі Українського культурного фонду і зайняв 1 місце серед проектів міжнародного співробітництва в категорії «Аудіовізуальне мистецтво» і 3 місце серед усіх міжнародних проектів.
 

Дата і час

16 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9