Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Новий компактний мікрофон для iPad, iPhone та iPod Touch
Название (сокращённое отображение): 
Новий компактний мікрофон для iPad, iPhone та iPod Touch

Компанія Tascam нещодавно анонсувала вихід нового кишенькового стерео мікрофона iM2 для iPad, iPhone та iPod Touch.
IM2 було створено для того, щоб ви мали можливість перетворити будь-який з цих пристроїв на високоякісний стерео рекордер за допомогою пари конденсаторних мікрофонів, які під'єднуються до роз'ємів док-станції. Рекордер містить власний мікрофонний передпідсилювач та конвертер аналогового сигналу на цифровий для зменшення шуму та оптимізації якості аудіо. Крім того, iM2 може працювати з 125дБ звукового тиску під час найгучніших концертів.
До складу iM2 також входить стерео обмежувач, створений для пом'якшення несподіваних гучних звуків. Мікрофонний рівень можна налаштовувати боковою кнопкою. Мікрофон живиться через роз'єм доку, тож він не потребує батарейки.
Ви можете підзаряджати ваш Apple iOS пристрій через вхід USB з комп'ютера або користуючись джерелом живлення PS-P515U від TASCAM.
“Стерео мікрофон став справжнім досягненням після успіху у вересні iXZ — інтерфейсу для мікрофонів та гітар. Будь-хто може створити продукт для iOS, проте ми гарантуємо найвищу якість наших портативних пристроїв, і я вірю, що новий iM2 стане наступним хітом серед користувачів”, - переконаний Пол Дженкінс, перший віце-президент TEAC America.

Інформацію надано офіційним дистриб’ютором HARMAN в Україні CП «КОМОРА»
 

Дата і час

18 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9