Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Новий імідж кінофестивалю ВІДКРИТА НІЧ. ДУБЛЬ 21
Название (сокращённое отображение): 
Кінофестиваль ВІДКРИТА НІЧ. ДУБЛЬ 21 оновив концепт та імідж. Цьогорічним слоганом фестивалю стане – «Все море в руках»

Ідея іміджу належить арт-директору фестивалю Михайлу Іллєнку. Втілив задум – художник Тарас Хіцінський.

«Паперовий кораблик – своєрідний символ юності, творчості та надій. Подорож, що починається як прогулянка, перетворюється на пригоду. А чим, як не великою пригодою на шляху подорожі до себе є кіно?», - повідомляють організатори фестивалю.

Цьогоріч кінофестиваль українського короткометражного кіно Відкрита Ніч. Дубль 21 пройде на столичному Арт-Причалі в ніч з 30 червня на 1 липня. Одночасно з Києвом покази короткометражних фільмів українських режисерів відбудуться на більш ніж 80-ти майданчиках України та зарубіжжя.

Цього року на фестивалі, окрім основного конкурсного блоку, відбудеться показ спеціальної програми на підтримку Олега Сенцова та інших бранців Кремля.

Мета фестивалю - підтримка національного кінематографу, а також фільмів спільного та іноземного виробництва, які зберігають традиції українського мистецтва, пропонуючи нові концепції його розвитку, самоідентифікації та існування в спектрі світових національних кінематографій.

 

Дата і час

17 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9