Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Новий альт саксофон від легендарного виробника SELMER Paris
Название (сокращённое отображение): 
Новий альт саксофон від легендарного виробника SELMER Paris

Двісті років тому народився Адольф Сакс. Впродовж майже століття компанія SELMER Paris відповідала на виклик цього великого винахідника – адаптувати і вдосконалювати саксофон для сучасних потреб.

І ось тепер SELMER Paris представляє саксофон альт лімітованої серії – ідеальний синтез широких звукових можливостей та різновидів тембру, які може запропонувати саксофон. Цим інструментом SELMER Paris підтверджує свою майстерність виготовлення інструментів, поєднуючи традиції та винахідницький потенціал, вкорінений в сучасності, і тим самим продовжує справу Адольфа Сакса.

Альт-саксофон LIMITED EDITION – це винятковий інструмент, що використовує надбання минулого для адаптації до майбутнього, знаходячись при цьому в гармонії із сьогоденням.

Нова лімітована модель продається в комплекті з ексклюзивним мундштуком, футляром, корком з дерева гренаділли та DVD "Sax Revolutions".

 

 

Дата і час

16 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9