Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Нові активні акустичні системи JBL EON600
Название (сокращённое отображение): 
Нові активні акустичні системи JBL EON600

JBL Professional оголосила про вихід нової серії легендарних активних гучномовців EON.

EON600 використовують передові технології хвилеводів у поєднанні з сучасними динамічними головками JBL. Серія EON600 реалізовує як якість звуку студійних моніторів, так і мобільність, гнучкість і зручність використання.

Перша модель серії EON600 – це 15'' двосмугова акустична система EON615. Вона має вбудований підсилювач 1000 Вт (2х500 Вт) і пропонує широкі можливості для застосування — від фіксованих інсталяцій до турових робіт. Динамічні головки JBL забезпечують значний рівень звукового тиску й низький рівень спотворень у всьому частотному діапазоні.

Основою EON615 є нові хвилеводи, що вирішують проблему відмінності частотної характеристики на осі звукової хвилі та поза нею. Завдяки сучасній вимірювальній техніці, інженери JBL  досконало вивчили характеристику випромінювання високочастотних і низькочастотних динаміків EON у 36-ти різних просторових точках, а потім спроектували індивідуальні хвилеводи для обох компонентів, які контролюють звукове випромінювання на високих і низьких частотах, а  також в точках перетину.

Спеціальна форма хвилеводів EON600 гарантує рівномірне звукове покриття та високу розбірливість звучання на кут 90 градусів по горизонталі, а це забезпечує м'яке, прозоре звучання однаково для всіх слухачів. Такі характеристики є показником високоякісних студійних моніторів і вперше стали доступними для недорогих мобільних систем.

Для тонкої настройки й керування системою інженери JBL розробили інтерфейс для iOS та Android приладів. У парі з безпровідною технологією Bluetooth Smart Ready 4.0 можна регулювати гучність, налаштовувати 5-ти смуговий параметричний еквалайзер, а також зберігати та викликати пресети користувача. EON600 оснащені найкращим у своєму класі 32-бітним сигнальним процесором.

Акустичні системи EON600 обладнані чотирма ручками для зручного транспортування, а міцний корпус забезпечує стійкість до зношування на багато років користування.

Інформацію надано офіційним дистриб’ютором JBL Professional в Україні CП «КОМОРА»

 

Дата і час

18 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9