Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Нова труба Schilke Handcraft Bb
Название (сокращённое отображение): 
Нова труба Schilke Handcraft Bb

З початком 2013 року американська компанія-виробник професійних мідних духових інструментів Schilke презентувала нову трубу ручної роботи Handcraft Bb.
Спираючись на традиції класичного Американського джазового звучання та фірмові конструктивні особливості труб Schilke, закладені засновником компанії Ренольдом Шілке, нова Handcraft "HC" пропонує абсолютно свіже і неповторне відчуття від гри. Ця модель має мензуру XL .468" (11.88мм) і відрізняється новим конусоподібним розтрубом та видозміненою багатоотвірною системою вентилів - концепція, яку вперше було використано в трубах Сі-ь серії 'B'. Легкий у грі, цей новий інструмент має дуже рівну і збалансовану віддачу, в то й же час надаючи виконавцеві широкі можливості для керування тембральним забарвленням звуку. А ще Handcraft Bb - це надзвичайно слухняна і з чудовою інтонацією труба. Виготовляється нова модель з жовтим латунним (HC1) чи мідним (HC2) розтрубом, який може бути покритий лаком, посрібленим чи без покриття. 

Інформацію надано офіційним представником компанії Schilke в Україні CП «КОМОРА»

 

Дата і час

16 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9