Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Нова продукція від JBL: акустичні системи CBT та AWC
Название (сокращённое отображение): 
Нова продукція від JBL: акустичні системи CBT та AWC

CBT 200LA-1: Нова надвисока модель гучномовця CBT
CBT 200LA-1 — це найновіша і найвища акустична система з популярної серії JBL CBT. Маючи 200 см у висоту, акустична система забезпечує постійне звукове покриття у межах діапазону значно більшого, ніж це дозволяють коротші колонки. Вертикальний кут покриття налаштовується на 15° чи 30°, щоб відповідати архітектурним характеристикам різноманітних концертних закладів. До того ж, ви можете обрати інноваційні налаштування асиметричного прогресивно-градієнтного покриття, що зробить функції акустичної системи CBT 200LA-1 подібними до популярної моделі CBT 70J. Більше звуку спрямовується до дальніх зон слухацького простору, зменшуються варіації рівнів звукового тиску від передньої до задньої зони у межах приміщення. Завдяки покращеній розбірливості музика звучить набагато приємніше.
Невелика за шириною (98 мм), акустична система візуально підходить для будь-якого застосування. Dynamic Sonic-Guard™ захищає від перевантаження. До комплекту входять поворотні настінні кронштейни, також можна придбати настінні кронштейни для прихованого монтажу MTC-FM. Акустичні системи можуть працювати в низькоомному або трансформаторному режимах. Контурний перемикач збільшує чутливість до середніх частот і підвищує максимальний рівень звукового тиску середніх частот до 4дБ. Це є особливо корисним для підсилення людського мовлення. Акустичні системи серії CBT створені для застосування і просто неба, і у приміщенні. Є можливість обрати гучномовець чорного або білого кольору.
Висока здатність контролю спрямованості, яку має CBT 200LA-1, робить його ідеальним для застосування у концертних приміщеннях з високою реверберацією, а також для приміщень з середнім та високим проекційним покриттям, таких як церкви, конференц-зали, багатоцільові заклади, спортзали, тематичні парки, архітектурні приміщення та багато інших.
AWC82 та AWC129: компактні акустичні системи для будь-якої погоди
Серія AWC від JBL — це компактні погодостійкі системи акустичних систем, що забезпечать Вас високоякісним надійним звучанням та стабільним рівнем звукового тиску просто неба. Широкий діапазон, плавні частотні характеристики та висока чутливість гарантують надійність у відтворенні музики, а також ідеальну проекцію ясного та чіткого мовлення. AWC82 — це компактна 8-дюймова двосмугова коаксіальна акустична система з високочастотним компресійним драйвером, широким покриттям 120° x 120° та потужністю 250 Ватт. AWC129 — це 12-дюймова двосмугова коаксіальна акустична система, що також має високочастотний компресійний драйвер, проте з покриттям 90° x 90° та потужністю 400 Ватт. Обидві акустичні системи можуть працювати в низькоомному режимі (8 ом), або у якості 70 чи 100-вольтової розподіленої лінії через вбудовані 200-ваттні трансформатори.
Компоненти серії AWC мають дуже високу стійкість до негоди. Тришарова сітка з бар'єром проти вологи практично унеможливлює контакт системних перетворювачів з водою. Поглиблені відсіки терміналу захищені панеллю та водонепроникною піджимною гайкою. U-кронштейн надається у комплекті.
Акустичні системи JBL AWC ідеально підходять для використання на стадіонах для перегонів, шкільних стадіонах, розважальних парках, ярмарках, ковзанках та басейнах, та аренах, для публічних закладів та різноманітних подій на вулиці і в приміщенні. Обидві моделі доступні у світло-сірому та чорному кольорах.

Інформацію надано офіційним дистриб’ютором HARMAN в Україні CП «КОМОРА»

 

Дата і час

15 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9