Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Ніч у музеї. Театралізована екскурсія "Візит до Франків"
Название (сокращённое отображение): 
У межах фестивалю "Ніч у Львові" пройде театралізована екскурсія "Візит до Франків". Це буде мандрівка у часі, що дозволить гостям відчути себе співучасниками Франкової епохи

З 13 по 15 липня триватиме традиційний фестиваль "Ніч у Львові". Львів’янам та гостям міста запропонують понад сто нічних екскурсій, атракцій, перформансів у музеях, галереях, театрах, храмах і просто на вулицях та площах міста.

13 липня пройде театралізована екскурсія "Візит до Франків". Franko House збиратиме по три групи (по 10–15 осіб кожна): о 18:00, 19:30, 21:00.

Це буде мандрівка у часі, так би мовити, екскурс у минуле, що дозволить гостям відчути себе співучасниками Франкової епохи. Ба більше, познайомитися із подружжям Франків – Ольгою та Іваном, які от щойно перебрались жити у свій омріяний будинок на вул. Понінського, оглянути віллу, почути від самого письменника та його дружини про їхнє життя і побут, про їхніх діточок.

 

 

Дата і час

14 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9