Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
New Now Gallery представить українське мистецтво на арт-ярмарку в Токіо
Название (сокращённое отображение): 
Арт-ярмарка Tokyo International Art Fair відбудеться 25 та 26 травня в Японії. Одна з найяскравіших арт-подій уже вчетверте об'єднає арт-дилерів, колекціонерів, представників галерей та митців

З 25 по 26 травня 2018 року у Токіо, Японія, відбудеться арт-ярмарка Tokyo International Art Fair.

Одна з найяскравіших арт-подій уже вчетверте об'єднає арт-дилерів, колекціонерів, представників галерей та митців.

Понад 100 молодих та вже відомих авторів з 30 країн світу (Великобританія, США, Мексика, Канада та інші) представлять на ярмарку скульптуру, живопис, фотографію, ілюстрацію та диджітал-арт.

«У нас є нові таланти, автори, які демонстрували свої роботи минулого року, і, звичайно, є такі ключові імена, як Деміен Хьорст, Трейсі Емін й Такаші Муракамі», – коментує подію організатор Tokyo International Art Fair Джоель Діннейдж.

TASCHEN (Японія) експонуватиме пам'ятник всесвітньої спадщини  –  найцінніші збережені фрески зі спадщини тибетського буддизму. Дивовижні шедеври можна буде оцінити в реальному розмірі вперше.

New Now Gallery, – платформа, що презентує сучасне українське мистецтво, – опікується на ярмарці чотирма авторами.

Єгор Зігура представить диптих «Пробудження» з циклу «Післясьогодні», що складається з чоловічого та жіночого образів. Вони передають момент пробудження «свободи духу» в людині сучасної доби, коли нинішня цивілізація споживання, за авторським баченням, увійшла у кризову стадію свого розвитку.

 

Дата і час

22 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9