Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Невідоме Лівобережжя. Презентація в IZONE
Название (сокращённое отображение): 
Фонд ІЗОЛЯЦІЯ презентує 25 вересня нову книгу «Невідоме Лівобережжя. 1960–1980-ті» авторства Семена Широчина, Олександра Михайлика і Кирила Степанця

 25 вересня 2018, о 19:00 фонд ІЗОЛЯЦІЯ презентує нову книгу «Невідоме Лівобережжя. 1960–1980-ті» авторства Семена Широчина, Олександра Михайлика і Кирила Степанця.

Книга продовжує розповідь авторів про невідомий лівобережний Київ найбільш недооціненого періоду 1960–1980-х років – епохи житлових масивів і типового житлового будівництва. У книзі йдеться про красу і переваги житлових мікрорайонів, їхню історію і творців, революційні технічні новинки того періоду й грандіозні нереалізовані плани та ідеї багаторівневих урбаністичний просторів, що випередили час. Досліджено, як із типових будівель збиралися цілі архітектурні ансамблі, в тому числі – «київський Стоунхендж».

У виданні представлено рідкісні архівні фотографії та ескізи, висотні види з дахів і незвичні ракурси, отримані при аерофотозніманні, а також низка унікальних проектних ескізів.

На обкладинці один із нездійснених проектів Дарниці з колекції графіки Софії Київської. Дизайн обкладинки вже не вперше для книг К. Степанця, О. Михайлика і С. Широчина створює Інга Леві. Обсяг книги – 232 сторінки. 

 

Дата і час

17 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9