Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Не стало театрального діяча, ученого, педагога Ігора Безгіна
Название (сокращённое отображение): 
Пішов з життя театральний діяч, учений, педагог Ігор Дмитрович Безгін

Пішов з життя віце-президент, академік Національної академії мистецтв України, завідувач кафедри організації театральної справи Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого, заслужений діяч науки і техніки України, доктор мистецтвознавства, професор Безгін Ігор Дмитрович. Про це повідомила Міністерство культури України, Центральний комітет профспілки працівників культури.

Учений, педагог, театральний діяч, організатор театральної справи, редактор, перекладач понад 200 наукових праць. Він вперше у вітчизняній науці теоретично обґрунтував і дослідив проблеми організації діяльності творчих колективів у виконавському мистецтві, понад 30 років очолював кафедру організації театральної справи у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого. Під його навчально-методичним керівництвом отримали вищу спеціальну освіту понад 800 театральних менеджерів, більшість з яких нині адміністративно очолюють театри України та їхні підрозділи, успішно працюють у неприбутковій сфері культури та в шоу-бізнесі.

 

Дата і час

13 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9