Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Нацопера запрошує на дебют Людмили Монастирської
Название (сокращённое отображение): 
Національний академічний театр опери та балету України імені Тараса Шевченка запрошує 4 лютого на дебют зірки світової оперної сцени Людмили Монастирської в опері "Норма" Вінченцо Белліні

Національний академічний театр опери та балету України імені Тараса Шевченка  в лютому представить шанувальникам дебют зірки світової оперної сцени Людмили Монастирської в опері "Норма" Вінченцо Белліні та прем'єру Другої симфонії Густава Малера до Дня Героїв Небесної Сотні.

Про це повідомляє прес-служба театру. 

"Лютий у Національній опері України стане місяцем дебютів та відкриттів: всесвітньо відома співачка Людмила Монастирська вперше виконає головну партію в опері В.Белліні «Норма», а до Дня Героїв Небесної Сотні буде виконана Друга симфонія Г.Малера", - йдеться у повідомленні. 

Як розповіли у театрі, прем’єра опери «Норма», постановку якої здійснив режисер Анатолій Солов'яненко, в Національній опері України відбулась у 2007 році. У 2011 році за цю постановку режисер був відзначений Національною премією ім. Тараса Шевченка.

В оперній виставі 4 лютого задіяний дуже яскравий склад виконавців: окрім світовой оперної зірки Людмили Монастирської у партії Верховного жерця друїдів Оровезо дебютуватиме молодий український бас Володимир Тишков, а у ролі суперниці Норми Адальжізи глядачі почують запрошену солістку Олену Бєлкіну.

11 лютого театр запрошує шанувальників балету на виставу «Снігова королева». Її поставлено за мотивами однойменної казки Ганса Крістіана Андерсена, але музична складова дещо несподівана. Основа вистави – музика Петра Чайковського, а також твори Анатолія Лядова, Антона Рубінштейна, Едварда Гріга, Жюля Массне. Крім того, були використані фрагменти двох симфоній Чайковського – 6-ї та «Манфред». 

Лібрето та музичну концепцію вистави створили художній керівник балетної трупи театру Аніко Рехвіашвілі та диригент Олексій Баклан. Цей балет вже мали змогу оцінити й за кордоном – в Афінах 15 запланованих вистав пройшли з аншлагом, навіть довелося робити дві додаткові.

Прем'єра Другої симфонії Густава Малера, приурочена до Дня Героїв Небесної Сотні, відбудеться 20 лютого. За цим твором одного з найвидатніших симфонічних композиторів кінця XIX - початку XX століття затвердилася програмна назва «Симфонія Воскресіння».

Симфонія №2 прозвучить у виконанні симфонічного оркестру та хору Національної опери України. Солісти: Ксенія Бахрітдінова, Зоряна Кушплер (Віденська державна опера). Диригент – Микола Дядюра, хормейстер – Богдан Пліш.

23 лютого на сцені Нацопері глядачі побачать поновлену постановку опери Шарля Гуно "Фауст", яку понад десять років тому здійснив італійський режисер Маріо Корраді. Її сценографія нагадує мюзикл, в якому використані запаморочливі декорації з різними світловими ефектами, а виконавці грають в незвичних для опери костюмах, в яких змішалися стилі різних епох. Проте музика належить Шарлю Гуно і виконується опера мовою оригіналу. 

Роль Фауста виконує молодий тенор Валентин Дитюк. В інших головних партіях Андрій Маслаков (Мефістофель), Тетяна Ганіна (Маргарита), Михайло Кірішев (Валентин), Володимир Тишков (Вагнер), Алла Позняк (Марта), Тетяна Пімінова (Зібель).

 

 

 

Дата і час

17 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9