Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Національний цирк України
Название (сокращённое отображение): 
Національний цирк України

cirk-kyevНаціональний цирк України (Київський цирк) - один з найстаріших стаціонарних цирків в Україні. Розташований в Києві на площі Перемоги. 

Національний цирк України (Київський державний цирк) - центр циркового мистецтва, який має загальнодержавне і міжнародне визнання. На його арені виступали і виступають видатні артисти, імена яких вписані золотими літерами в історію українського та світового циркового мистецтва, яких знає і пам'ятає не одне покоління глядачів. Це своєрідна експериментальна база, де народжуються тематичні програми, атракціони і номери на рівні класичних зразків.
Активний період роботи цирку - десять місяців на рік, вистави проходять в залі, який розрахований приблизно на 2100 місць.
28 грудня 2000 виповнилося 125 років з часу заснування в Києві стаціонарного цирку. До цього в місті існували лише тимчасові дерев'яні або брезентові цирки, кожен з яких працював кілька місяців, після чого їх розбирали.
У 1868 році французький підданий Огюст Бергоньє купив земельну ділянку на розі вулиць Фундуклеївської і Новоєлизаветинської (сучасні Богдана Хмельницького та Пушкінська), на місці, де розташований Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки.
Нинішня фундаментальна споруда Національного цирку України, яку було відкрито 5 листопада 1960 на площі Перемоги, буд. 2, відповідає всім вимогам сучасного циркового будівництва. Проект будівлі цирку створив архітектор В. Жуков, вона стала найбільшою купольною будівлею в місті.
У 1998 році Київський державний цирк отримав статус Національного цирку України, що дало йому юридичне право називатися головним цирком України. На його базі створюється більшість нових номерів, які потім гастролюють по всьому світі.
Сьогодні цирк має власних артистів різних циркових жанрів, балетну трупу, один з найкращих музичних колективів. Нещодавно була покращена технічна база цирку - закуплено сучасне світлове обладнання, що дозволило значно поліпшити якість художнього сприйняття вистав. Поліпшено умови роботи артистів і адміністрації цирку.

Адреса: м. Київ, площа Перемоги, 2

Телефон: (044) 486-38-56,

Каса цирку: (044) 486-39-27

 

Дата і час

17 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9