Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал»
Название (сокращённое отображение): 
Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал»

Kiev_mystetskiy_arsenalНаціональний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» сьогодні є одним з найбільш перспективних проектів у галузі культури України, а у майбутньому має стати одним із найпотужніших світових музейно-виставкових комплексів.

Місія Мистецького Арсеналу –  об’єднати великий об’єм культурних ініціатив та надбань України в один концептуальний національний проект з метою презентації української історичної та мистецької спадщини як частини світового культурного надбання.

Архітектурною та змістовною домінантою національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький Арсенал» є будівля Старого Арсеналу, пам’ятка архітектури національного значення, яку було зведено у 1783-1801 рр. за проектом генерала-поручика Івана (Іоганна) Меллера для потреб Київського гарнізону на місці Вознесенського дівочого монастиря. Упродовж ХІХ-ХХ ст. Арсенал зберігав своє первісне призначення, залишаючись об‘єктом, що використовувався для військових потреб.

За часів Незалежності України, починаючи з 2003 року, Арсенал отримав статус культурно-мистецької інституції та назву «Мистецький Арсенал».

Незабаром музей нового покоління, із сучасною технічною інфраструктурою, яка відповідатиме вимогам динамічного виставкового центру та одночасно виконуватиме широку просвітницьку функцію, запросить відвідувачів у просторі виставково-експозиційні зали, арт-лабораторії, електронні бібліотеки, книгарні, конференц-зали, інформаційні центри, навчальні аудиторії.

До 2012 року комплекс частково перебуватиме у стані реконструкції та будівництва. Проте вже сьогодні Мистецький Арсенал діє в активному творчому форматі, адже приміщення Старого Арсеналу з червня 2010 року було максимально пристосовано для зручності учасників та комфортного дозвілля відвідувачів, надаючи можливість для втілення різнопланових культурно-мистецьких проектів. Архітектурно-просторова концепція комплексу дозволяє проводити тут масштабні арт-проекти, виставкові заходи, презентації, благодійні бали тощо. Площа будівлі Мистецького Арсеналу - 50 000 м?.

Вже тепер Мистецький Арсенал здійснює перемовини із провідними музеями України та світу щодо представлення колекцій мистецьких шедеврів в Україні. Серед них — масштабний проект, присвячений спадщині Казимира Малевича, міжнародні проекти сучасного мистецтва, виставки творів Фріди Кало, Едварда Мунка, Густава Клімта та майстрів австрійської сецесії, художніків-сюреалістів. У травні 2012 року Мистецький Арсенал планує відкрити ARSENALE - українську бієнале сучасного мистецтва, що відбуватиметься на кшталт найвідоміших світових бієнале та представлятиме в Україні найкраще сучасне мистецство з усього світу.

Команда Мистецького Арсеналу переконана, що проект має започаткувати нові стандарти в культурному житті України, генеруючи позитивні зміни як на національному, так і на міжнародному рівні.

Адреса: вул. Лаврська, 10-12, м. Київ, 01010

www.artarsenal.in.ua
www.art-kyiv.com 

Генеральний директор:

Заболотна Наталія Пилипівна 

Тел./факс:  +380 44 288 52 25

                    +380 44 288 51 53

                    +380 44 288 51 30

 

 

Дата і час

17 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9