Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Національна спілка фотохудожників України
Название (сокращённое отображение): 
Національна спілка фотохудожників України

Всеукраїнська творча Національна спілка фотохудожників України (НСФХУ) була проголошена на Установчій конференції 9-10 грудня 1989 р. у Києві.
Творча діяльність Спілки спрямована на розвиток та популяризацію української фотографії у світі, в тому числі професійної. З цією метою НСФХУ активно займається організацією та проведенням національних і міжнародних фотоконкурсів, масштабних фотосалонів та виставок, влаштовує учбові семінари та майстер-класи іменитих фотохудожників. НСФХУ в своїй діяльності сповідує інноваційні підходи до розвитку фотомистецтва, що ґрунтується на передовому світовому досвіді. Не секрет, що довгі роки поціновувачі фотомистецтва зі всього світу могли лише захоплюватись роботами українських митців, а долучити їх до своїх колекцій не мали змоги з прикрої та банальної причини – в Україні не було механізму продажу фотографій як витворів мистецтва. Тож НСФХУ взяла на себе не тільки функції зі створення та розвитку в Україні ринку продажу художньої фотографії, але й здійснює в повному обсязі комплекс заходів, пов’язаний із сертифікацією та продажем фотовідбитків обмеженого накладу (Limited Edition Photos).


Адреса: 03057, м. Київ, пр. Перемоги, 44
Тел.: (044)361-76-92
Факс: (044)454-19-93 
Е-mail: photospilka@ukr.net
Сайт: www.photospilka.com

 

Дата і час

16 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9