Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Наталія Колпакова. Палімпсест
Название (сокращённое отображение): 
Нова колекція творів від української дизайнерки Наталії Колпаковї буде представлена в Educatorium сьогодні, 13 березня. На виставці ви зможете спостерігати багатошаровість сюжетів, майстерно втілених в шовкових хустках

 Нова колекція феєричних творів від української дизайнерки Наталії Колпакової буде представлена в Києві сьогодні, 13 березня. Це перша презентація колекції в Україні в повному складі. Протягом 2017 року ексклюзивні шарфи Наталії Колпакової вже були представлені на Паризькому "Fashion Week", її виразний стиль визнаний серед марок модних брендів, та має своїх шанувальників поміж колекціонерів в різних країнах Європи. Наталія є переможницею конкурсу дизайнерів Talents та Її шовкові шарфи були представлені на виставці "Frankfurt Ambiente". І нарешті, після "Європейського туру" роботи повернулися в Україну. Унікальна та сильна авторська манера не залишить байдужим людей, для яких поняття "стиль" - це частина способу життя.

Колекція квадратних шовкових шарфів " Палімпсест перевертнів"складається з відбитків на шовку розміром 138х138 см. i є продовженням попередньої графічної серії "Гравці", де кожний з сюжетів є інтерпретацією певного виду ігор: “Одного теплого літнього вечора в садовій альтанці дружня компанія розважалася приготуванням вечері на багатті і настільними іграми. Світло повного місяця, багаття і невеликої лампи вихоплювали з темряви змінені азартом особи. Емоції змінювалися з неймовірною швидкістю. За вечір було перепробувано 4 види ігор, але загострення пристрастей не вщухали. Так у мене візуалізувалися перші образи. Після першої картини (Покер) я вирішила дослідити природу ігор та азарту, а також створила формат картин. Ритм, колір і графічні прийоми змінювалися від сюжету до сюжету і ніяк не залежали від правил обраної гри, я дозволила собі грати всім цим, тому, що не захоплююся жодним видом ігор.

Крім гри в перевертні (Можна дивитись з будь-якої боку)" коментує художниця Наталія Колпакова.

Iлюстрації приводять в стан збентеження, але завжди пронизують аудиторію потужним магнітом інтриги. Ви можете спостерігати багатошаровість сюжетів за допомогою яскравої уяви, що майстерно втілена у вишуканих шовкових хустках, а можете завершити їх і пірнути в казковий світ власних мрій.

Чудова деталізація та якість відбитків на шовку дозволяють використовувати шовковий шарф як елемент декору інтер'єру стінової панелі.

 

Дата і час

19 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9