Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Наслідки тоталітаризму. Розмова з Леонідом Грабовським
Название (сокращённое отображение): 
Унікальна зустріч з легендою українського музичного авангарду - Леонідом Грабовським відбудеться сьогодні, 12 лютого, у Києві. Під час зустрічі Леонід Олександрович розповість про свою родину, яка була практично знищена радянським терором

 Сьогодні, 12 лютого, о 19:00 проект "Остання адреса-Україна" запрошує на унікальну зустріч з легендою українського музичного авангарду: Леонідом Грабовським. Адреса: ПеремогаSpace, бульвар Шевченка, 62.

Під час зустрічі Леонід Олександрович розповість про свою родину, яка була практично знищена радянським терором; про наслідки тоталітарного минулого для України та його думки щодо декоммунізації.

У 1937 році за адресою вулиця Борохова 10 (нині Шота Руставелі), у флігелі проживали його батько Олександр, скрипаль; дядько Сергій, окуліст; та їхня сестра Марія Калашнікова. Через наклепи та фальшиві доноси їх було заарештовано, і вони вимушені були визнати себе винними у співпраці із "німецько-фашистським підпіллям". Чотири місяці потому їх всіх стратили. У 1958 році вони були повністю реабілітовані, оскільки ніякого заколоту насправді не існувало.

Композитор поділиться історією свого життя та відповість на питання слухачів.

Модератор заходу - Тетяна Шептицька, заступник директора національного історико-меморіального заповідника "Биківнянські могили".

Також в цей день, о 12:00, за адресою Шота Руставелі, 10 також відбудеться встановлення трьох табличок родичам Леоніда Олександровича.

 

Дата і час

18 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9