Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Нарешті Гендель. Концерт барокової музики
Название (сокращённое отображение): 
Творче об'єднання Open Opera Ukraine запрошує 12 жовтня на концерт барокової музики "Нарешті Гендель", що відбудеться в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі "Мистецький Арсенал". Подія стане музичним трейлером до прем'єри опери «Ацис та Галатея»

По-перше, Гендель.

По-друге, Ольга Пасічник.

По-третє – бароко. 

Творче об'єднання Open Opera Ukraine запрошує 12 жовтня о 19:00 на концерт барокової музики "Нарешті Гендель", який стане музичним трейлером до прем'єри барокової опери «Ацис та Галатея». 
Ольга Пасічник – оперна та камерна співачка, фахівчиня з барокового репертуару – влаштує майстер-класи з техніки виконання старовинної музики. І блискучим фіналом цих воркшопів стане концерт. Ви почуєте сопрано, яке змушує тамувати подих європейські сцени. І звісно – музикантів та вокалістів, які вже навесні представлять вам черговий оперний експеримент. 
Концерт відбудеться в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі "Мистецький Арсенал".
 

Дата і час

10 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9