Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
NAMM 2014: новинки від JBL, Soundcraft та AKG
Название (сокращённое отображение): 
NAMM 2014: новинки від JBL, Soundcraft та AKG

JBL Professional

JBL Professional представляє нову подвійну 10” акустичну систему V20 й подвійний кардіоїдний 15'' суб-бас S25 із серії лінійних масивів VTХ.

Новинки вирізняються чіткістю звучання, високою потужністю, точністю звукового покриття та компактними габаритами.

VTX V20 – трисмуговий елемент лінійного масиву, оснащений компресійним драйвером D2 та низькочастотними динамічними головками Differential Drive.

VTX S25 має дві по 2000 Вт 15'' динамічні головки Differential Drive.

V20 та S25 можна використовувати як центральний кластер, систему затримки або разом з головними масивами VTX V25.

Крім цього, JBL представила новий студійний суб-бас LSR310S, оптимізований для використання разом зі студійними моніторами JBL LSR 3 Series. Це дозволило розширити низькочастотний діапазон системи до 20 Гц.

Також JBL Professional анонсувала вихід нової версії легендарних компактних активних акустичних систем серії EON - EON600.

Soundcraft

Soundcraft розширює свою популярну серію мікшерів Si Performer новим Si Performer 1 – наразі найменшим мікшером цієї серії.

Новинка має два додаткові слоти для карт розширення, 80 входів до міксу, запатентовані функції FaderGlow та Channel Displays, протокол DMX для управління динамічним світлом — і все це в одному 19-дюймовому рековому мікшері. Si Performer 1 має ту саму потужність, що і Performer 2 та Performer 3, але кількість мікрофонних входів та фейдерів зменшена до 16.

Ще однією новинкою від Soundcraft є Realtime Rack – 1 юнітовий пристрій здатний обробляти до 16 каналів потоку MADI, а при об’єднанні пристроїв – до 32, 48 чи 64 каналів.

Апаратне та програмне забезпечення Realtime Rack дозволяє користувачам мікшерів Soundcraft серії Vi інтегрувати велику кількість плагінів UAD від Universal Audio з наднизькою латентністю.

AKG

AKG представляє одноканальну радіосистему WMS420, створену для невеликих закладів та споруд.

Доступні чотири варіанти комплектації: Vocal Set – з вокальним мікрофоном AKG D5; набір з головним мікрофоном AKG C555L; набір з петличним мікрофоном AKG C417, та інструментальний набір з гітарним кабелем AKG MKG L.

 Інформацію надано офіційним дистриб’ютором JBL, Soundcraft, AKG в Україні CП «КОМОРА»

 

 

Дата і час

18 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9