Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Наймасштабніша подія у сфері музичної індустрії – MUSIKMESSE 2017
Название (сокращённое отображение): 
5-8 квітня 2017 року у Франкфурті-на-Майні, Німеччина, відбудеться наймасштабніша подія у сфері музичної індустрії – MUSIKMESSE – міжнародна виставка музичних інструментів, апаратури, нот та аксесуарів

Незабаром - 5-8 квітня 2017 року - у Франкфурті-на-Майні, Німеччина, відбудеться наймасштабніша подія у сфері музичної індустрії – MUSIKMESSE – міжнародна виставка музичних інструментів, апаратури, нот та аксесуарів. За традицією, паралельно з цим заходом відбудеться PROLIGHT+SOUND, де буде продемонстровано все розмаїття звуку та світла, сотні варіантів обладнання, найсучасніші технології для оформлення сцен і організації шоу.

Prolight + Sound - це велика міжнародна подія у світі шоу-бізнесу та музичної індустрії. Ніяка інша виставка не пропонує в якості всеосяжного огляду таку кількість товарів та послуг в секторі спеціальних подій, як Prolight + Sound. Протягом чотирьох днів ця провідна міжнародна платформа стає місцем зустрічі для виробників, оптовиків, роздрібних торговців і професійних користувачів з усього світу. Основними факторами успіху виставки є високий рівень міжнародної участі та великий спектр товарів та послуг.

Тут можна побачити останні новинки в області світлового і звукового обладнання, оформлення сцени, організації шоу і різних масових заходів. Насичена ділова програма із семінарами та презентаціями чекатиме на спеціалістів з першого дня роботи виставки.
Дати проведення: 4-7 квітня 2017 року , Франкфурт-на-Майні.

У минулому році кількість професіоналів, які відвідали Prolight + Sound перевищила 43 тисячі, цьогоріч організатори очікують ще більше зацікавлених у товарах та технологіях від провідних фахівців.

Musikmesse – це міжнародна музична подія і найбільш значуще місце зустрічі для всіх компаній, які так чи інакше мають стосунок до індустрії музичних інструментів та обладнання. За 25 років Musikmesse завоювала славу виставки № 1 в області виробництва музичних інструментів (поряд з виставкою NAMM Show). 

Крім виробників інструментів, в рамках виставки проводять свої презентації музичні навчальні заклади, продюсерські центри, дизайнерські студії, звукозаписні компанії та інші.
Виставка відбудеться 5-8 квітня 2017 року.
Кількість експонентів вражає - 1103 учасники (дані за 2016 рік). 
Цьогоріч подію планують відвідати 64 000 музикантів та спеціалістів у музичній галузі. 

Відзначимо, що ці заходи найкращим чином доповнюють один одного, створюючи єдину виставкову тематику, привабливу і цікаву для учасників і відвідувачів. Для зручності тих, хто забажає відвідати обидві виставки, організатори надають можливість зробити це по одному вхідному квитку.

 

За більш детальною інформацією звертайтесь в офіційне представництво Messe Frankfurt в Україні.

Тел.: +38 044 484 68 71

www.messefrankfurt.com.ua

 

Дата і час

16 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9